Výhoda vďaka technológii

V  BKF CarWash rešpektujeme princíp " kto sa nehýbe dopredu posúva sa dozadu ".Preto náš tím pracuje neustále na našich zariadeniach . Každý rok prinášame na trh nové modely s mnohými vylepšeniami . Vďaka tomuto prístupu určuje BKF CarWash vysoké štandardy na trhu  bezkontaktného umývania automobilov .

Platba kartou

Vďaka moderným riešeniam , môžete platiť na umyvárkach BKF bezhotovostne , pomocou bezkontaktnej karty Visa , alebo MasterCard . Zariadenia ako BKF ovládací panel preto zvyšujú príťažlivosť BKF autoumyvárky . Bezhotovostné platby sú budúcnosťou spôsobu platieb , preto považujeme za dôležité za rozvíjanie aj tejto oblasti . Veríme , že aj vďaka tomu bude Vaše podnikanie úspešnejšie  .

BKF Pay Point

Umožňuje platiť pomocou bezdotykovej platobnej karty . Táto technológia umožňuje platiť , za umývanie z jedného centrálneho bodu pre všetky mycie boxy .Používanie  BKF Pay Point je podobne ako používanie iných zariadení BKF , jednoduché a účelné .

Spravujte autoumyváreň pomocou internetu

Spravovanie pomocou internetu ,  je jednoduchá technológia , ktorá Vám pomôže šetriť Váš čas . Všetky údaje sú k dispozícii na webovom prehliadači . K používaniu tejto technol´gie , budete potrebovať iba zariadenie s prístupom na internet Toto riešenie umožňuje správovanie Vášho podnikania jednoducho a prehľadne .

 

newsletter BKF nasz kanał YouTube nasz profil na Google+