Jedinečná technológia umývania

Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam sa nám podarilo vytvoriť unikátny systém samoobslužného umývania automobilov na európskej úrovni. V spolupráci s našimi inžiniérmi a tímu technológov chémie sme pripravili šesť programov umývania, ktoré spojujú patričné pomery faktorov ako napr. tlak, teplota, chemické prípravky a demineralizovaná voda. Systém BKF 5+ znamená päť jedinečných programov umývania s možnosťou rozšírenia na šesť programov.

 

NÁSTREK NA DISKY KOLIES
Nástrek chemického prípravku na disky kolies pomocou zmäkčenej vody pod nízkym tlakom. Umožňuje odstraniť karbónové usadeniny a škvrny z brzdových dostičiek. V tomto programe používame zmäkčenú a demineralizovanú vodu, ktorá zlepšuje účinnosť chemických prípravkov.

Mušky a hmyz
Nástrek chemického prípravku pomocou zmäkčenej vody, príprava na samoobslužné umývanie automobilov (zmäkčenie odolných nečistôt).

UMÝVANIE s mikropráškom
Tlak 90 bar, filtrácia mechanických nečistôt z vody – zmäkčenej, chemické prípravky – mikroprášok s neutrálnym pH voči laku, priebežné dávkovanie (technológia povrchovo aktívnych látok), vysoká teplota – jednoduchšie rozpúšťanie mastných škvŕn.

OPLACHOVANIE
Zbytky nečistôt a chemických prípravkov sa po umývaní oplachujú vodou z vodovodnej siete o pracovnom tlaku 100 bar.

VOSKOVANIE
Filtrovaná voda, – zmäkčená pomocou vosku s najvyspelejším zložením, ktorý pokryje čistý lak tenkou a tvrdou vrstvou. Vďaka vysokej teplote prilne k laku a zaistí trvalú ochranu.

OPLACH
Umytie karosérie zmäkčenou vodou, bez minerálov (demineralizovaná voda) ,ktorá pomáha docieliť vzhľad bez škvŕn. Tento program je záverom predchádzajúcich programov, umožňuje eliminovať nutnosť utierania alebo sušenia automobilu.

newsletter BKF nasz kanał YouTube nasz profil na Google+